زمینه های خدمات رسانی و تولیدی در شرکت سبزکوشان شاهرود


سردخانه سلام قابلیت نگهداری انواع میوه در دمای بالای صفر درجه را دارد ، در حال حاضر بیشترین میوه ای که در این سردخانه نگهداری میشود انگور سرخ فخری ( شاهرودی) است ، در عین حال آماده نگهداری از دیگر انواع هم هست مانند پرتغال ، انار ، سیب و ... .
سردخانه سلام
نکته حائز اهمیت این است که این میوه ها باید تناژ مناسب که حداقل 100تن به بالا است را داشته باشند که بتوان حداقل یک واحد سردخانه را به آن ها اختصاص داد .
روش نگهداری سردخانه سلام به صورت پالت و باکس پالت هست که حمل و جابجایی این پالت ها با کمک لیفتراک انجام میگیرد و حمل و نقل دستی دخالت چندانی ندارد به همین دلیل در جابجایی ها کمترین آسیب به میوه ها می رسد.
سردخانه سلام دارای استاندارد ملی ایران ، سیب سبز سلامت و چند نمونه استاندارد ایزو میباشد.
سردخانه سلام در بخش بارزگانی میوه هم فعالیت دارد و به مشتریانی که در سردخانه میوه نگهداری می نمایند ، در صورت نیاز به خرید فروش محصول ، به آنها کمک میکند .
کارگاه سبد سازی سلام در زمینه تولید سبد میوه در اندازه های مختلف در سردخانه سلام فعالیت میکند و در اندازه های مختلف برابر نیاز مشتریان اقدام به تولید سبد میوه می نماید

شرکت تولید فیلتر سبز شاهوار یکی دیگر از بسترهای فعالیت شرکت سبز کوشان شاهرود است که با استفاده از بهترین مواد اولیه مطابق با استاندارد ملی ایران اقدام به تولید انواع فیلتر هوا و اتاق خودروهای ایرانی و خارجی می نماید .این کارگاه تولیدی به دلیل داشتن امکانات تولید، تجربه بالا و هماهنگی با استاندارد های ملی ، امیدوار است که تلاش مدیران و کادر فنی و کارکنان مجموعه بتواند در جهت بهسازی گام برداشته و سهمی مناسب در تولید ملی داشته باشد .
فیلتر سبز شاهوار
فیلتر سبز شاهوار تولید کننده انواع فیلتر های هوا و کابین خودرو می باشد و تمامی فیلتر ها دارای استاندارد ملی می باشند و به صورت دوره ای زیر نظر وزارت صنعت ، معدن و تجارت در آزمایشگاههای معتبر کیفیت سنجی و بازرسی می شود.

شرکت سبز کوشان شاهرود افتخار دارد در زمینه پشتیبانی از برنامه های جمعی همشهریان شاهرودی در زمینه طبخ و توزیع انواع غذاهای ایرانی با کیفیت و کمیت ممتاز ، ارائه خدمت نماید.
کترینگ سبزکوشان
در این راستا آشپزخانه سبز کوشان آمادگی تهیه غذا برای شرکتها ، ادارات ، سازمانها ، هیئت ها و نیز انواع مجالس عروسی ، مهمانی ، سمینار ، جشن تولد ،جشنواره ، دورهمی های خانوادگی و ... را دارد .
آشپزخانه و تهیه غذای سبزکوشان آماده است با حفظ و تضمین کیفیت ، بنا به نیاز و سلیقه مشتریان قبول سفارش نماید .
کترینگ سبزکوشان
همواره با شعار تضمین کیفیت از ما ، کمیت و قیمت با شما در خدمت مشتریان محترم خواهیم بود .

موسسه امن آوران سبزکوش تحت نظارت پلیس پیشگیری انجام وظیفه می نماید و علاوه بر اجازه استفاده از تجهیزات خاص توسط نگهبانان، یگانهای انتظامی محل موظف به سرکشی، کنترل، آموزش و پیگیری درخواست های نگهبانان می باشند.
امن آوران سبزکوش
که در اجرای ماده 122 قانون برنامه چهارم توسعه جمهوری اسلامی ایران موسسات خدماتی- حفاظتی مراقبتی تحت امر و نظارت مرکز انتظام پلیس پیشگیری ناجا تشکیل گردیده که وظیفه حفاظت از اماکن و تاسیسات خصوصی و دولتی فاقد طبقه بندی حفاظتی را به عهده دارند لذا موسسه خدماتی حفاظتی مراقبتی امن آوران سبزکوش در تاریخ 15/12/95 به شماره ثبت 339 و کدملی 1400663824 به ثبت رسیده و پس از گذراندن دوره های آموزشی موفق به اخذ مجوز فعالیت از مرکز انتظام ناجا در تاریخ 17/04/96 گردیده است و آمادگی انجام امور نگهبانی و حراست از مجتمع های اداری، تجاری و خصوصی را با بهره گیری از تجربه، آموزشها و تجهیزات خاص انتظامی در اقصی نقاط کشور دارد.